Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про об’єкт

Житловий комплекс «Бестужевські сади-2», який знаходиться поруч з великим ТРЦ «Французький бульвар», складається зі смарт-квартир площею 19-25 м². В 7-ми поверховому будинку також є дворівневі студії — новий формат доступного житла, де на верхньому ярусі розташована зона під ліжко, а внизу — кухня і вітальня.

Зараз будівельники загалом займаються територією, а саме варінням і установкою мангальной зони. Також наші бригади продовжують виконувати ремонти в більшості квартир: роблять стяжку підлоги, штукатурять стіни, клеять шпалери, встановлюють натяжні стелі.

Комплекс особливо цікавий інвесторам. Зараз, в очікуванні погіршення економічної ситуації, питання про правильне капіталовкладення стоїть ще гостріше. Квартири в комплексах «Воробйових гір» приносять прибуток до 16% річних у доларі, при цьому дохід повністю пасивний.

Щоб дізнатися про це докладніше, заходьте на наш сайт або звертайтеся до відділу продажу.

ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про об'єкт  ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про об'єкт  ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про об'єкт  ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про об'єкт