Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 19.08.2020

Просмотров:

ЖК «Бестужевські сади» — кращий вибір для молодих сімей.

Компанія-забудовник «Воробйови гори» будує доступне, а головне функціональне житло. Тут спостерігаються квартири різного планування: від малогабаритних до повнометражних. Це дає можливість вибирати нерухомість не тільки по особистим вподобанням, а й відповідно до можливостей.

Гостинки, квартири-студії, житло з вільним плануванням, дворівневі — вибір різноманітний і багатий. Але існує твердження, що невелика житлоплоща не є комфортною. У цій статті ми постараємося розвіяти ці міфи.

Міф №1.

Для комфортного життя потрібно багато місця. Це не зовсім вірне твердження. Оскільки дослідження вчених і численні опитування визначили, що для повноцінного життя людині потрібно близько 20 квадратних метрів житлового простору.

До такого ж висновку дійшли українські чиновники, так як в статті №47 Житлового Кодексу України прописані нормативи — 13,56 квадратних метрів житлового простору на людину.

ЖК "Бестужевські сади" — кращий вибір для молодих сімей.

Міф №2.

У маленьких квартирах немає де зберігати речі. Як стверджують психологи — людина схильна до накопичення. А це неправильна позиція. Від речей, якими людина не користується варто позбуватися. Якщо зберігати речі, що знаходяться в постійному користуванні, то місць зберігання потрібно небагато.

Речі, які оточують повсякденне життя людини, здатні невербально впливати на психіку. Тому зберігати предмети, якими тривалий час ніхто не користується, неправильно. Є золоте правило: «Якщо річ пролежала рік і про неї не згадували, значить вона не знадобитися ніколи!» Навіщо її зберігати?

Міф №3.

Чим менше квартира, тим дискомфортніше відчуття. Така теорія має право на життя, тільки при неправильному дизайні інтер’єру. Вільний простір і світлі стіни — позбавлять від гнітючого почуття.

Досить часто, сподобався інтер’єр в журналі, хочеться перенести у власну квартиру. Але трапляється так, що нерухомість не призначена для такого дизайну. Адже кожен дизайнерський стиль має на увазі певні особливості квартири.

Але для невеликих квартир існує велика кількість рекомендацій і стилістичних напрямків, які створюють потрібну атмосферу.

ЖК "Бестужевські сади" — кращий вибір для молодих сімей.

Молоді сім’ї — переваги і вибір.

Можливості молодих сімей на придбання власної нерухомості не завжди збігаються з бажаннями. Але останні опитування показали, що 70% опитаних бажають жити окремо від батьків. Це прагнення підтримує попит на малогабаритне житло на високому рівні.

Житловий комплекс «Бестужівські сади» користується попитом серед цих сімей з таких причин:

  • Великий вибір планувань. І це правда, компанія-забудовник «Воробйови гори» будує різноманітне житло, яке задовольняє європейським нормам. У них гармонійно продумані планування, що дає можливість не обмежувати бажання мешканців.
  • Справедливі ціни. Вартість квадратного метра житла не перевищує середні показники по місту. Крім цього, компанія проводить масштабні акції, в яких дає можливість виграти квартиру. А також знижує ціну квадратного метра на стадіях будівництва.
  • Новітні технології. В ході будівництва застосовуються сучасні технології, якісні матеріали. Це дає можливість мешканцям, в опалювальний період, економити на комунальних платежах, контролювати витрату електроенергії. Фасад комплексу утеплюється за спеціальною технологією, а автономне опалювальне обладнання не дає перевитрачати тепло.
  • Безпека. Чи не кожен забудовник може похвалитися безпекою своїх дворів, прибудинкових ділянок, дитячих майданчиків. Прибудинкова територія ЖК «Бестужівські сади» обгороджена і знаходиться під відеоспостереженням. Що важливо для молодих батьків з маленькими дітьми. ЖК знаходиться на віддалі від жвавих трас, а навколо зелені насадження, прогулянкові зони, альтанки.
  • Преміальні послуги. Оскільки цей ЖК побудований в європейських традиціях, то послуги тут також на високому рівні. Власний ОСББ гарантує допомогу у вирішенні комунальних питань з оперативним викликом майстрів додому. Клінінгова компанія якісно подбає про чистоту нерухомості, коли власники зайняті на роботі. Послуги пральні також доступні мешканцям.
  • Зразковий будинок. У під’їздах будинку підтримується чистота, завдяки щоденним вологим прибиранням. Дзеркала, плитка, картини і квіти — естетична норма для компанії-забудовника «Воробйови гори». Ввічливий персонал, кваліфіковані співробітники ОСББ — непорушні принципи.

Тому харків’яни довіряють нам найцінніше — благополуччя своїх родин!