Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

22.10.2019 ЖК «Бестужевські сади». Новини будівництва

По вулиці Бестужева, в чистому і сприятливому районі Харкова, забудовник «Воробйові гори» продовжує зведення нового житлового комплексу «Бестужевські сади». Будинок буде складатися з однорівневих і дворівневих смарт-квартир різної площі та планування, які доступні за ціною і відмінно підходять як для життя, так і для інвестування.

На даному етапі закінчуються роботи з утеплення даху та монтажу вентиляції. Каналізація і водопровід вже підведені до будинку. На всіх поверхах покладено плитку. У коридорах робочі продовжують монтаж гіпсокартону.

Ведуться роботи з благоустрою території: процес вивезення будівельного сміття практично завершено. Також будівельники закінчують фарбування фасаду.

У квартирах, чиї власники замовили чистове оздоблення від забудовника, вже повним ходом йдуть ремонтні роботи. Там працюють каменярі, штукатурщики, шпакльовщики, сантехніки, плиточники тощо. Бригади працюють швидко та злагоджено, щоб мешканці якомога раніше змогли заселитися в нові квартири.

Якщо Ви вирішили вкладати інвестиції в нерухомість, такий варіант дозволить Вам швидше почати заробляти на своїй гостинці. Від мінімальних вкладень Ви отримуєте максимальний прибуток — 16% річних в доларі зі здачі житла в оренду. На вирішення організаційних та побутових питань Вам не доведеться витрачати свій час: все це візьмуть на себе співробітники керуючої компанії.

Нагадуємо, що тільки в жовтні забудовник «Воробйові гори» надає знижку 10% при покупці квартири в будь-якому з трьох комплексів: ЖК «Воробйові гори-8», ЖК «Бестужевські сади-2» або ЖК «Воробйові Гори на Полях-1». Така акція проходить на честь 10-річчя нашої компанії.

«Бестужевські сади». Новини будівництва «Бестужевські сади». Новини будівництва «Бестужевські сади». Новини будівництва