Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес?

Житловий комплекс на вулиці Бестужева від компанії -забудовника «Воробйові гори» продовжують зводити швидкими темпами. Вже зовсім скоро нові мешканці зможуть в’їхати в свої затишні сучасні квартири. Новобуд складається з однорівневих і дворівневих смарт-квартир, які вже декілька років користуються популярністю серед українців.

На даному етапі утеплення даху закінчено. У першій секції завершено процес монтажу гіпсокартону в коридорах. Роботи з монтажу в другій секції тривають. Активно просувається стадія підключення опалення.

Спеціалісти займаються також прибудинковою територію: встановлюють бордюри та кладуть тротуарну плитку.

Забудовник пропонує квартири в стані «під ремонт» і з чистовим оздобленням. Клієнти, які обрали другий варіант, зможуть заощадити час і гроші, адже в цих студіях вже повним ходом йдуть ремонтні роботи. Компанія «Воробйові гори» надає покупцям великий вибір оздоблювальних матеріалів, щоб Ви могли втілити в життя свої дизайнерські фантазії. Допомогу в підборі та консультацію нададуть наші менеджери.

Житловий комплекс «Бестужевські сади» підходить не тільки для Вашого проживання. Це вигідний варіант інвестування. Вкладаючи гроші в нерухомість, Ви можете розраховувати на стабільний додатковий дохід до 16% річних в доларі. Таку прибуток буде приносити здача квартири в оренду.

І наостанок чудова новина! Ми вирішили продовжити акцію на честь 10-ти річчя нашої компанії! Тепер знижка 10% при покупці квартири в будь-якому з трьох комплексів (ЖК «Воробйові гори-8», ЖК «Бестужевські сади-2» або ЖК «Воробйові Гори на Полях-1») діє до кінця листопада. Встигніть скористатися вигідною пропозицією!

Детальніше про цю та інші новини читайте на нашому сайті.

ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Що стало відомо про будівельний процес?