Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

06.11.2019 ЖК «Бестужевські сади». Як рухається будівельний процес?

Новий житловий комплекс, що складається із затишних однорівневих і дворівневих смарт-квартир, будується по вулиці Бестужева, в тихому та сприятливому районі Харкова біля ТРЦ «Французький бульвар.»

На даному етапі відомо, що будівельники продовжують займатися внутрішніми роботами: монтують гіпсокартон на поверхах і готують стіни під шпаклівку і фарбування. Також просувається процес по підключенню електрики, сантехніки та вентиляції.

На прибудинковій території роботи по установці бордюрів завершені. Фахівці продовжують укладати тротуарну плитку. Площа зеленої зони складе 4100 м². Там буде великий доглянутий газон, ландшафтний дизайн, дитячий майданчик і лавочки. 

Новобуд складається з семи поверхів. Фасад буде яскравим і утепленим, будинок обладнають власною системою автономного опалення. Витрати на комунальні послуги будуть мінімальними, адже площа квартир невелика, а енергоефективні технології дозволяють максимально знизити витрати на опалення.

Також не доведеться витрачати велику суму на ремонт гостинки, особливо якщо Ви замовите його у компанії «Воробйові гори». Чистова обробка від забудовника більш вигідна, адже вартість матеріалів нижче за рахунок оптових закупівель, а роботи виконуються швидко. У нашому штаті декілька спеціалізованих бригад, які працюють одночасно. Ремонт в квартирі починається ще до здачі будинку в експлуатацію.

Нагадуємо, що в листопаді Ви все ще можете скористатися вигідною пропозицією — знижкою 10% на покупку житла в будь-якому з комплексів: ЖК «Воробйові гори-8», ЖК «Бестужевські сади-2» або ЖК «Воробйові Гори на Полях-1».

Подробиці акції читайте на нашому сайті.

ЖК «Бестужевські сади». Як рухається будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Як рухається будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Як рухається будівельний процес? ЖК «Бестужевські сади». Як рухається будівельний процес?